O nás

Jsme malá stavební firma s velkými zkušenostmi.

Za 15 let působení ve stavebnictví jsme opravovali i nově budovali řadu různě náročných projektů. A přestože zvládáme všechny zednické práce, je naší specializací především pokládka dlažby. Speciální přání zákazníka a práce s různými materiály jsou pro nás vždy výzvou.

Nejsme specialisté na všechno, ale známe osvědčené řemeslníky, firmy na které se obracíme, pokud potřebujeme zajistit i jiné práce než stavební. Truhláře, elektrikáře, klempíře...na které se můžeme spolehnout.

Jak pracujeme a co od nás můžete čekat?

Nesestavujeme nabídky "od pasu". Jsme zvyklí projekt vidět, zaměřit, zhodnotit stav, dohodnout se na termínech a rozsahu a pak zpracovat nabídku. V průběhu realizace informujeme jak o postupu prací a termínech, tak o ceně případných víceprací. Svůj projekt budete mít pod kontrolou.

Nejraději řídíme celou zakázku (především u oprav malého a středního rozsahu) sami. Pak můžeme ručit za její kvalitu.

Jara Gregor                 

majitel JG Stavby a stavbyvedoucí

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací